دومين كارگاه بين المللي يكروزه سلامت و بهزيستي هوشمند در روز پنجشنبه ١٤ ابان ماه 1394 در سالن سمینار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر با هدف آشنایی دانشجویان و اساتید با نیازها و توانمندی­های بالقوه­ی این حوزه برگزار می­گردد.
 
برنامه این كارگاه تلفيقي از ارائه­های اساتید برجسته حوزه­های مختلف مرتبط با این موضوع و دو سخنران کلیدی (آقای دکتر حامد حدادی – دانشگاه کویین مری لندن) و آقای پروفسور زارعی (معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان) در صبح روز کارگاه و ارایه کوتاه پروژه­های مرتبط توسط دانشجویان و اجرای کارگاه عملی، آموزشی، تخصصی حسگرهای هوشمند بی­سیم در بعدازظهر روز کارگاه است. برنامه و پوستر کارگاه در لینک قابل دریافت میباشد.
 
 این کارگاه توسط دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر (آزمایشگاه eSense) و با همکاری مشترک شاخه ایران IEEE و با هدف ایجاد بستری جهت بحث و تبادل نظر بین رشته ای در حوزه های مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک، پزشکی، بهزیستی و روانشناسی سلامت برگزار می­گردد.
 لازم به ذکر است که به شرکت کنندگان در این کارگاه، مدرک بین المللی حضور در کارگاه توسط شاخه ایران IEEE داده خواهد شد.
به جهت محدوديت سخت افزار و فضاي اجرا، برگزاركنندگان از علاقه مندان در شركت كارگاه مي­خواهند كه جهت ثبت نام و دريافت اطلاعات بيشتر با آدرس itc@sbu.ac.ir مكاتبه نمایند.
 
2nd Workshop - Smart Health (A3) - V5 (1).png