رئیس دانشکده

دکتر محسن ابراهیمی مقدم
رئیس دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر
29904194
m_moghadam[at]sbu.ac.ir
رزومه
وب‌سایت
پیام رئیس دانشکده:

دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهیدبهشتی از قدمتی دیرینه در امر آموزش و تحقیق برخوردار است که سابقه آن به سال 1355 باز می‌گردد. ادعای ما بر این است که از کلیه موهبت‌های لازم برای نیل به اهداف عالیه آموزشی و پژوهشی برخورداریم. اولین و پرارزش‌ترین سرمایه‌ی این دانشکده وجود اعضای هیات‌علمی توانمندی است که تمامی تلاش خود را وقف تدریس و تحقیق با کیفیتی مطلوب نموده‌اند. وجود این سرمایه پرارزش، توام با مجموعه منسجم و هماهنگی از سایر امکانات نظیر؛ کتابخانه‌ غنی، کلاس‌های درس، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مجهز به پیشرفته‌ترین ابزارهای آموزشی و تحقیقاتی، نظام خدمات آموزشی آنلاین برای دانشجویان و اعضای هیات‌علمی و محیط زیبای دانشگاه، زمینه لازم را برای دانشجویان فراهم می‌سازد تا دوران دانشجویی خود را در محیطی پربار و پرنشاط سپری کنند.
اصلی‌ترین هدف ما، بهره‌مندی از مجموعه توانمندی‌های فوق به‌منظور ایجاد تعامل دو سویه با محیط علمی و پژوهشی کشور و دنیای خارج است. به‌همین منظور نیز مهمترین مسئولیت ما ارتقای سطح علمی و پژوهشی در محیطی پویاست.
این دانشکده با اتکا به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های چشمگیر اعضای هیات‌علمی و دانشجویان خود، به طراحی برنامه‌های مشترک با برخی سازمان‌ها، دانشگاه‌های معتبر و مراکز تحقیقاتی خارج از کشور در قالب دوره‌های مشترک کارشناسی ارشد، کنفرانس‌های بین‌المللی، تبادل عضو هیات‌علمی، دانشجو و کلاس‌های درسی برخط اقدام نموده است.
اینجانب و همکارانم آمادگی کامل خود را برای پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های شما در ارتباط با موضوع‌های آموزشی، اعلام و تمامی تلاش خود را برای نمایش قدرت علمی جوانان ایران اسلامی به جهانیان معطوف می‌کنیم.​